Zapraszamy do wysyłania zapytań (zakładka Porady On-line i Kontakt).

SPRAWDŹ

Dla osób, które nie mogą zgłosić się osobiście  do Kancelarii udostępniliśmy możliwość uzyskania porady prawnej przez Internet, a także umówienia spotkania z radcą prawnym w innym dogodnym miejscu.

Proszę opisać swój problem lub zaproponować termin i miejsce spotkania z radcą prawnym, a my niezwłocznie odpowiemy w dogodny dla Ciebie sposób (skorzystaj z formularza) 

PORADY PRAWNE ON - LINE. RADCA PRAWNY W SZCZECINIE.

Radca prawny w Szczecinie. Wynagrodzenie radcy prawnego Szczecin. Koszt reprezentacji radcy prawnego. Wynagrodzenie za reprezentację przed sądem.

WYNAGRODZENIE KANCELARII

Wynagrodzenie kancelarii za prowadzenie danej sprawy uzależnione jest od rodzaju sprawy i potrzeb Klienta. Honorarium może być ustalone  ryczałtowo, z zastosowaniem stawki godzinowej lub też w formie premii za wynik sprawy.  Wynagrodzenie uzgadniane jest indywidualnie pomiędzy Klientem a Kancelarią.

Dla osób w trudnej sytuacji finansowej istnieje możliwość uzyskania zwolnienia z kosztów sądowych i ustanowienia pełnomocnika z urzędu.

Szczegóły można ustalić z radcą prawnym podczas spotkania w kancelarii bądź on line za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Media Społecznościowe

Copyrights © 2020 www.zapp.org.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zachodniopomorska Agencja Pomocy Prawnej 

Kancelaria Radcy Prawnego 

Anna Skrzypczak - Aszkiłowicz

Nowa Cukrownia

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 10 lok. 1

71-004 Szczecin

NIP:  7871912653 REGON: 361747239

e-mail: kancelaria@zapp.org.pl

tel. +48 604 414 777

Godziny otwarcia: Pon-Pt 9:00 - 17:00

PRZYDATNE INFORMACJE