Bezpieczeństwo  ma wiele aspektów. W czasach zagrożenia epidemicznego nie ma potrzeby, aby Klient osobiście stawiał się w Kancelarii. Istnieje możliwość spotkania on - line bądź przesłania zagadnienia, zapytania oraz niezbędnej dokumentacji poprzez formularz kontaktowy.  Z kolei bezpieczeństwo technologiczne przejawia się w tym, że Kancelaria radcy prawnego w Szczecinie stosuje oprogramowanie renomowanych dostawców, połączenia on line są szyfrowane, a w samej Kancelarii dane Klienta są przechowywane z uszanowaniem tajemnicy zawodowej radcy prawnego.

Istnieje również możliwość uzyskania opinii prawnej i przekazania Klientowi dokumentów z bezpiecznym podpisem elektronicznym.  

Radca prawny Szczecin. Usługa prawna on line. Opinia prawna przez Internet.

Bezpieczeństwo usługi

Zaletą doradztwa prawnego przez Internet jest to, że Klient może  omówić z radcą prawnym swoją sprawę z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, a dokumenty możesz przekazać o dowolnej porze.  Aby załatwić swoją sprawę możesz również umówić spotkanie on-line za pomocą bezpiecznego oprogramowania do spotkania zdalnego czy popularnych komunikatorów. Oszczędzasz przy tym czas na dojazd do Kancelarii i stanie w korkach komunikacyjnych.

Radca prawny Szczecin. Porada prawna on line. Porady prawne przez Internet. Skuteczny radca prawny.

Oszczędność czasu

Radca prawny w Szczecinie przez Internet.

Zalety skorzystania z usługi prawnej on - line.

Twój e-mail:
Twój numer telefonu:
Opisz swój problem:
Tu możesz załączyć plik z dokumentem
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKORZYSTAJ Z PONIŻSZEGO FORMULARZA

Anna Skrzypczak - Aszkiłowicz - radca prawny w Szczecinie - przygotowała dla osób, które nie mogą zgłosić się do Kancelarii osobiście możliwość uzyskania porady prawnej on-line lub umówienia spotkania z prawnikiem w innym dogodnym miejscu.

W udostępnionym formularzu możesz przedstawić swój problem, dołączyć skany niezbędnych dokumentów i zaproponować termin i miejsce spotkania z radcą prawnym. Po uzyskaniu zapytania niezwłocznie odpowiemy w dogodny dla Ciebie sposób (wpisz adres e-mail lub nr telefonu) 

PORADY PRAWNE ON - LINE

Media Społecznościowe

Copyrights © 2020 www.zapp.org.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zachodniopomorska Agencja Pomocy Prawnej 

Kancelaria Radcy Prawnego 

Anna Skrzypczak - Aszkiłowicz

Nowa Cukrownia

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 10 lok. 1

71-004 Szczecin

NIP:  7871912653 REGON: 361747239

e-mail: kancelaria@zapp.org.pl

tel. +48 604 414 777

Godziny otwarcia: Pon-Pt 9:00 - 17:00

PRZYDATNE INFORMACJE